PILNE PRZESŁANIE DLA WSZYSTKICH …

Dla zainteresowanych….

Screenshot 2016-04-08 00-15-06PILNE PRZESŁANIE DLA WSZYSTKICH STARSEEDS, Światła, bliźniaczych płomieni, 144 tysięcy, uzdrowicieli, starszych posiadaczy mądrości, pozostałych …
Jest to pilna wiadomość o zbliżającym się wydarzeniu, które będzie miało wpływ na globalne masywne zmiany paradygmatu. Istnieje kilka ważnych rzeczy, o których trzeba wiedzieć.

Chcielibyśmy zacząć od stwierdzenia, że tylko Ego odrzuci lub potępi tę wiadomość i wiemy, że nie ma nic do obrony. Ta wiadomość dotrze i będzie odbierane przez wszystkich, którzy mają ją otrzymać, a reszta będzie doświadczać tego, co ma przyjść, niezależnie od tego.
Masywne przesunięcie energii nadchodzi i jesteśmy tutaj, aby sprawić, że zdacie sobie sprawę, iż w dniu 9 kwietnia 2016 od godziny 11:00 pm PDT (od godz. 20:00 czasu polskiego) i przez kolejne 3 godziny, masywna wiadomość energetyczna będzie zdalnie przekazywana i dostarczona do niezliczonej ilości osób na ziemi. Ten komunikat jest pełen miłości, pokoju, oddania, przebaczenia, uzdrowienia i silnych wibracji wysyłanych przez osoby bezpośrednio przez ich pola energetyczne. Oznacza to, że duże ilości energii będą się poruszać przez was w tym czasie. Wejdzie ona przez ciebie jako system amplifikacji. Wszystkie osoby w danej dziedzinie wiedzy, nie wiedząc jak i dlaczego, będą odbierały to przez ciebie. Nie ma się czego obawiać. Nie będą wiedziały, od kogo to pochodzi. Jeśli się poddasz temu, na jawie, gdy to się dzieje, przede wszystkim poczujesz błogo miłość, pokój, chęć do świętowania.
Chociaż istnieje kilka rzeczy, które decydują o trzymaniu kart przy kamizelce, należy zdawać sobie sprawę, że będzie to pierwszy z nadchodzących wybuchów. Pewne punkty w tym procesie muszą być bardzo specyficzne i szczególne, ale wszyscy ci, którzy będą w stanie dopasować się do kolektywu, są proszeni o przesłanie energii dalej. To jest ważne. Wystarczy Twoja emocja,  bez komunikatu od nadawcy. Wejście w stan podobny do transu, medytacji i / lub stanu psychodelicznego jest ważne, aby to było tak skuteczne, jak to możliwe. Dodanie wspaniałej muzyki (bez słów) jest pomocne w procesie. Gdy jesteś w tym stanie, możesz się doprowadzić do najwyższych wibracji pozytywnych emocji. Przebaczenie, pokój, miłość, szczęście, śmiech, co wyjdzie. Śmiej się, płacz, uwolnij. Niezależnie od pozytywnych emocji  muszą one być wysłane do mas. Przebij się przez te uczucia i wyślij te wszystkie dobroci komu można sobie wyobrazić. Pozwól swojemu umysłowi przejść szybko przez twarze tych, do których to kierujesz, nieważne czy wiesz kim oni są, czy też nie. Pamiętaj, aby wysłać to do tych, którzy potrzebują tego najbardziej i pamiętaj, że oznacza to PRZEBACZENIE bez strachu lub osądu. Powtórzmy … PRZEBACZENIE bez strachu lub osądu.
Każdy, kto to czyta, kto to rozumie, z tym rezonuje i pamięta, że ten czas wybraliśmy z jakiegoś powodu, w dniu 9 kwietnia 2016 o godzinie 11:00 pm PDT od godz. 20:00 czasu polskiego), uwolni wszystkie lęki. Uwolni wszelkie osądy. Wszystkim przebaczy. Kocha wszystkich. PAMIĘTAJ, że jesteśmy jednym. To jest tak ważne. Nie możemy podkreślić wam znaczenie tego, co się wydarzy. Możesz z nami współpracować i siebie uzdrowić. Nie ma u nas osądu co do tego, po której stronie stoisz, ale po prostu wiem, że od tego momentu w czasie albo będziesz jednym z uzdrowicieli całkowicie gotowym to zrobić, albo będziesz jednym z tych, którzy zostaną uzdrowieni. To nie ma żadnego znaczenia dla nas. Nawet nie oceniaj siebie. Jeśli okaże się, że jesteś w stanie być częścią leczenia, będzie mógł dołączyć do nas podczas kolejnych fal i będziemy się radować. Jesteś już uwolniony i kochany.
Jest to doskonała okazja, aby wyrazić miłość i przebaczenie dla każdego w twoim życiu, jeśli tego jeszcze nie uczyniłeś. Pamiętaj, że to jest tylko twoje ego, które jest uparte i uważa, że ​​to nie ty musisz przeprosić i komunikować miłość. To nie ma znaczenia, jak druga strona odpowiada i w jaki sposób to odbiera. Nie obawiaj się żadnych konsekwencji. Pamiętaj, że gdy mówi się prawdę, to nadal pracuje przez wszystkich. To jest to. Idź i nieustraszenie wysyłaj przeprosiny, miłość, przebaczenie i wdzięczność. Ho’oponopono. Najprostszy komunikat, który można przesyłać pocztą elektroniczną, sms lub mówić do kogoś z listy trudnych relacji jest:
„Przepraszam. Proszę wybacz mi. Kocham Cię. Dziękuję Ci.”
Wszyscy możemy wysłać to i po prostu zostawić. Każda otrzymana pozytywna odpowiedź płynie z tym i uwalnia.
Równie ważna jest twoja wizja. Proszę wyobrazić sobie życie bez ograniczeń i takie, jakiego pragniesz dla siebie. Używaj pozytywnego słownictwa. Innymi słowy „żyjemy w zasobach gospodarki opartej na” w przeciwieństwie do „żyjemy w świecie bez pieniędzy” … „żyjemy w spokojnym i bezpiecznym świecie” w przeciwieństwie do „żyjemy w świecie bez wojen lub przestępstwa” itp Znajdź najpotężniejszy sposób wyobrażenia sobie tego świata, w którym chcesz żyć. Wizualizuj go i połącz z energią teraz. Wyobraź sobie swoje życie z zero ograniczeń, zero oporu, zero konfliktów, zero braku, zero bólu. Wizualizuj i czuj twoje życie wypełnione pokojem, miłością, obfitością, śmiechem i doskonałym doświadczeniem. Chcesz żyć w chacie na plaży? Zobacz to, poczuj, połącz się z tym. Chcesz mieć pałac? Zobacz to, poczuj, połącz się z tym. Chcesz domku w lesie czy farmy lub żyć w wybranej społeczności? Zobacz to, poczuj, połącz się z tym.
Niektórzy z niedowierzaniem potraktują to, co się dzieje. Nie ma potrzeby ich przekonywać. Zgodni z tym wejdziecie na tę linię czasu, a to wydarzenie to po prostu poddać się i zaufać. To się dzieje i jesteśmy gotowi.
Ludzkości, jest nam przykro. Proszę nam wybaczyć. Kochamy Cię. Dziękujemy Ci. Matko Ziemia, jest nam przykro. Proszę nam wybaczyć. Kochamy Cię. Dziękujemy Ci. Do królestwa zwierząt, jest nam przykro. Proszę nam wybaczyć. Kochamy Was. Dziękujemy Wam. Do wszystkich roślin i drzew, jest nam przykro. Proszę nam wybaczyć. Kochamy Was. Dziękujemy Wam. Do wszystkich czujących istot, które nie zostały wymienione, jest nam przykro. Proszę nam wybaczyć. Kochamy Was. Dziękujemy Wam. Do życzliwych istot wszystkich zakątków wszechświata, jest nam przykro. Proszę nam wybaczyć. Kochamy Was. Dziękujemy Wam. Dołączcie do nas teraz. Jesteśmy gotowi i przyjmiemy was pokojem i wdzięcznością.
Bracia i siostry, proszę podzielić się tą wiadomością daleko i szeroko. Jest to dobra wiadomość prorokowana w wielu książkach. To nie ma znaczenia, jaką religię lub ścieżka wyznajesz. Jesteśmy jednością. Wszystkie perspektywy są zgodne z prawdą, a teraz miłość i jedność jest jedynym prawem. Jest to dobra wiadomość, zostało powiedziane zanim przyjdą czasy ostateczne. Czasy końcowe są transformujące, a nie destrukcyjne. Nie ma się czego obawiać. To jest ten moment, na który wszyscy czekali. Wielu z nas znało go w swoich sercach. Moment przepowiedni przyjechał i wierzysz czy nie, tak samo go ujrzysz. Zapewniamy Cię.
Bracia i siostry, nadszedł czas na dzielenie się tą wiadomością, używanie, przesyłanie i rozpowszechniania. Ten komunikat jest przesłaniem ludzkości. Miłość i jedność jest wszystkim, co jest teraz. Wszystko inne jest szybko rozpadającą się iluzją. Poddać się i pozwolić Prawdzie zamanifestować się tu na Ziemi.
Amen. Amon. Amin. A’ho. Niechaj tak będzie. I tak jest. Jako na Niebie, tak i na Ziemi. Niech będzie błogosławiony. Namaste. Ho’oponopono. Ubuntu. Cześć i wdzięczność dla każdego i każdej z was.

http://starseedandjb.com/urgent-message-to-all-readers/

 _________________

Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty Twojego życia, powiedz TAK, zrób To!  

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.