Tęczowe kręgi

NieScreenshot 2015-11-14 14-54-51zwykle ciekawą metodę duchowego doskonalenia człowieka i pobudzania jego zdolności pozazmysłowych stworzył moskiewski pediatra Michaił L. Pieriepielicyn.

Stosując ją, można nie tylko pomóc samemu sobie, ale nawet leczyć chorych na odległość.Metody dr Michaiła L. Pieriepielicyna zyskują sobie coraz więcej zwolenników, a uzdrawiające medytacje tęczowych kręgów weszły już do kanonu technik bioenergoteraupetycznych. Jeśli chcesz przekonać się, czy to działa, musisz wpierw oczyścić i naenergetyzować swój organizm. Można to zrobić na przykład w ten prosty sposób.

 Powitanie słońca i elementów przyrodyScreenshot 2015-11-15 01-24-31
Dr Pieriepielicyn proponuje powrót do dawnych obrzędów, dzięki którym możliwe staje się pełne współżycie z przyrodą. Jedną ze starych praktyk jest powitanie słońca. Pozwala ono wykształcić w człowieku wrażliwość oraz miłość do przyrody i jej żywiołów. Wschodzące słońce zsyła potok energii, którą powinno się, według Pieriepielicyna, przyjmować w bezpośredniej formie.
Screenshot 2015-11-15 01-30-26

Ustaw się twarzą do słońca, skieruj w jego stronę dłonie i unieś ręce ku górze. Witając się ze słońcem, poczujesz przenikające dłonie słoneczne fale. Dłonie skieruj następnie w stronę brzucha, aby energię przekazać przez splot słoneczny do ciała. Zamknij oczy i wyobraź sobie, jak energia rozpływa się po całym ciele. Tego rodzaju ćwiczenia zasilające organizm energią trzeba wykonywać rankiem oraz w środku dnia.

Screenshot 2015-11-15 01-38-17

Nocą można korzystać w podobny sposób z energii księżyca, z tym że dłonie muszą być skierowane w stronę trzeciego oka na czole.

Kiedy już jesteśmy wypełnieni kosmiczną energią, możemy spróbować uleczyć siebie lub innych. Do tego celu służy metoda tęczowych kręgów.

Wyobrażaj sobie kręgi w kolorach tęczy oraz wyimaginowane półkule i spirale. Staraj się nimi obracać w wyobraźni. Ta technika ma, wg jej twórcy, wyzwolić drzemiące w podświadomości, olbrzymie pokłady energii. Aby uzdrawiać innych, wystarczy wstawić do stwarzanych w wyobraźni półkul i spiral obrazy osób, które chcemy poddać terapii.

Michaił Pieriepielicyn tłumaczy, że obracanie w wyobraźni kolorowymi spiralami, kręgami i półkulami wyzwala ogromne pokłady energii psychicznej i działa leczniczo.Screenshot 2015-11-15 00-54-40

Tęczowe kręgi harmonizują różne energie, zwłaszcza te z niskich poziomów wibracyjnych. Można z nimi medytować, leczyć się, dodawać sobie energii, wzmacniać się, wyciszać. Trzeba też wiedzieć iż działają one również samoistnie, bez naszego udziału i zaangażowania.

Oba tęczowe kręgi – męski (bardziej intensywne kolory w środkuScreenshot 2015-11-14 14-54-51 – blednące na zewnątrz) i Screenshot 2015-11-15 00-27-51żeński (intensywne kolory na zewnątrz – w środku kręgi blade) – muszą znajdować się obok siebie. Z lewej strony męski, a z prawej żeński – na jednej linii i tej samej wielkości, bez falowań i załamań.

Screenshot 2015-11-15 00-41-57Nie należy je lokować oddzielnie gdyż nie spełnią wówczas swojego działania. Ścianę, na której wieszamy kręgi wybieramy w zależności, co chcemy osiągnąć.

Wilgoć lub grzyb w mieszkaniu

Screenshot 2015-11-15 01-55-15Umieść plakaty na tej ścianie, która choruje. Nie lękaj się nie zostaną zniszczone. Najpierw zniknie przykry zapach, a potem ściana zostanie „wyleczona”. Kiedy tarcze spełnią swoje zadanie najlepiej je po prostu spalić. Po całym procesie można powiesić profilaktycznie zupełnie nowy komplet kręgów.

 

Przykre zapachy w kuchni

Warto zawiesić komplet kręgów w kuchni na zachodniej ścianie wówczas nawet przykre zapachy zmieniają się w przyjemny aromat. Przy okazji również żywność zostanie doenergetyzowana.

Choroba w domu

Jeśli ktoś z domowników jest chory, wówczas trzeba powiesić tarcze za ścianie zachodniej lub południowej, w pomieszczeniu gdzie ta osoba sypia. Najlepiej aby chory leżał zwrócony twarzą w stronę kręgów.

Kłótnie, zawiść, nienawiść

Jeżeli rodzina się nie lubi, często wszczynane są kłótnie, konflikty pokoleń, dzieci wpadły w złe towarzystwo wówczas tęczowe kręgi powinny wisieć na północnej ścianie pomieszczenia będącego centrum spotkań – tam gdzie cała rodzina najczęściej przebywa.

Cieki wodne

Kręgi nie neutralizują całkowicie działania cieków wodnych, ale zmniejszają ich oddziaływanie na nas.

tęczowe kręgi

Sądzę iż warto spróbować wykorzystując tęczowe kręgi.

Pozdrawiam.

Renata Bartniczuk

bioterapeutka

Ten wpis został opublikowany w kategorii ciekawostki, terapie naturalne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.