WPŁYW WI – FI NA NAS

WPŁYW Wi – Fi

Zawsze fasScreenshot 2017-08-02 00-06-25cynowała mnie technika i chętnie z różnych „nowinek” korzystam.

Mogę tu wymienić  Wi-Fi, Blue Tooth etc … !!!                     Bardzo nas ta technologia wspomaga, ale … warto pamiętać       o umiarze, tak jak we wszystkim.

 

 

Ten artykuł jest dla Ciebie jeśli:

Nie rozstajesz się ze swoim:

Screenshot 2017-08-02 00-08-34

 • Telefonem
 • Smart fonem
 • Tabletem itp.

Trzeba Ci wiedzieć iż nim ta nowoczesna technologia trafiła „pod strzechy” wcześniej wykorzystywana i testowana była dla celów wojskowych

Porażające wręcz informacje przekazują osoby, które testowały tego typu urządzenia, które my ,a co dzień mamy pod ręką. Co Ty zrobisz z tą wiedzą? Nie mam na to wpływu, ale skoro dotarły do mnie pewne wiadomości, to myślę, że mam obowiązek się nimi podzielić.      Nie namawiam do tego aby wyrzucać  urządzenia, ale chcę aby wzrastała w nas świadomość. W końcu to my sami dokonujemy wyboru.

Osoba, która dosyć szczegółowo opowiada o  szkodliwości najnowszej technologii przez wiele lat była w centrum tego wszystkiego. Ta osoba, to Barrie Trower.

„Nie zdajemy sobie sprawy z tego że np. istnieje technologia, która pozwala skierować wiązkę mikrofal na danego człowieka i człowiek ten słyszy głosy. Jakie? Takie, jakie się chce żeby usłyszał. Początkowo chodziło o to, żeby np. żołnierz usłyszał, że nie ma po co walczyć.

Kiedy technologię tę skomercjalizowano, niektóre sieci supermarketów wykorzystywały ją do ochrony przed złodziejami. Osoba, która kradła jakiś towar z półki, była namierzona przez ochronę sklepu, uruchamiano taki system i osoba ta słyszała wewnętrzny głos, żeby odłożyć z powrotem na półkę towar, który chciała ukraść. Działało!! Jedna z sieci supermarketów używała tego systemu w taki sposób, że klient słyszał głos wewnętrzny, że musi kupić jeszcze to i tamto i jeszcze  tamto…!

W ciągu dziewięciu miesięcy stosowania tego systemu, obroty w supermarketach tej sieci poszybowały po prostu pod Niebiosa. Zakazano używania tej technologii. Czy to oznacza, że tej technologii nie stosuje się. Nie. Stosuje się, my tylko o tym nie wiemy. Jakie są długoterminowe efekty?

Screenshot 2017-08-02 00-10-52Wiadomo, że  nam się  o tym nic nie mówi. Eksperymenty były przeprowadzane również na kobietach w ciąży i dzieciach. Eksperymentowano na 550 000 osobach, żadna z tych osób o tym nie wiedziała. Każdy, bez wyjątku i bez jego wiedzy może być poddany działaniu takich fal. W ten sposób można ZDALNIE wywołać u danej osoby zawał serca, schizofrenię czy nowotwór.

Wi-Fi jest SZCZEGÓLNYM zagrożeniem kiedy kobieta zajdzie w ciążę, a płodem jest dziewczynka! To już jest MASAKRA… Ryzyko wystąpienia wad genetycznych u WNUKÓW tej kobiety jest ponad 60% !!  Jeśli nic się nie zmieni, w ciągu następnych 60 lat tylko 1 dziecko na 8 będzie rodzić się zdrowe.

 

To o czym przekazuje w tych filmikach jest mocne, a ile jest wiedzy, o której nie wiemy…

Niech nikt tylko nie myśli, że nie ma dowodów naukowych dotyczących szkodliwości itd… Jest ich ponad 8 000.

Screenshot 2017-08-02 00-18-24Francja zapowiada wycofanie Wi-Fi ze szkół i przedszkoli i wszędzie tam, gdzie są dzieci poniżej 6 roku życia oraz poważne ograniczenie, tam gdzie są dzieci starsze.

A jak wygląda to w Polsce?

Co zrobić, żeby zaburzeniom tego pola magnetycznego w konkretny sposób zapobiegać?

Możemy zrobić bardzo dużo :

 1. Kiedy musimy używać telefonu komórkowego, starajmy się zawsze, jeśli tylko jest to możliwe, korzystać z systemu głośnomówiącego. Kiedy tylko możemy, w czasie rozmowy trzymajmy telefon z daleka od głowy. W tej chwili. nowoczesne telefony są tak zbudowane, że bez żadnego problemu jest możliwe prowadzenie rozmowy, kiedy telefon leży na stole, lub chociażby trzymamy go w ręce.
 2. Zwracajmy uwagę na to, że jeśli nie zachodzi absolutna potrzeba użycia telefonu, to nie wykonujemy rozmowy telefonicznej wtedy, kiedy mamy tak zwany „słaby zasięg”. Jeśli jest to możliwe, żeby z taką rozmową się wstrzymać, to zaczekajmy aż na wyświetlaczu będą widoczne wszystkie kropeczki, kreseczki, wskazujące na to, że  mamy „pełny zasięg”. Wtedy, kiedy na wyświetlaczu nie mamy wszystkich kropeczek czy kreseczek, telefon automatycznie zwiększa i to bardzo(!) poziom emitowanej energii.
 3. Kiedy tylko można, nie trzymajmy telefonu blisko naszego ciała. Wsiadamy do samochodu, natychmiast włóżmy telefon do specjalnego uchwytu. Screenshot 2017-08-02 00-04-17Wchodzimy na spotkanie, telefon kładźmy na stół. Przechodzimy do znajomych z wizytą, odłóżmy telefon gdziekolwiek, byle był jak najdalej od nas. Nigdy, ale to nigdy, nie trzymajmy telefonu pod poduszką!
 4. Wyłączanie telefonu, tak często jak praktycznie jest to możliwe np. kiedy śpimy. Nawet wtedy, kiedy nie prowadzimy rozmowy telefonicznej, od czasu do czasu telefon emituje krótkotrwałe, ale silne impulsy elektromagnetyczne.Screenshot 2017-08-02 00-14-28
 5. Są na rynku różnego rodzaju krążki czy naklejki na telefon, ale przed ich zakupem starajmy się sprawdzić czy rzeczywiście są skuteczne.
 6. Jeśli jest to możliwe należy stosować specjalny rodzaj słuchawek. Zwykłe przewodowe słuchawki telefoniczne mogą działać jak antena. Dlatego lepiej jest stosować specjalne słuchawki, gdzie do końcówki wkładanej do ucha dochodzi po prostu cienka rurka. Wiele lat temu tego typu słuchawki były stosowane w samolotach.
 7. Słuchawki oparte na technologii Bluetooth, czyli np. te, które są zawieszane na małżowinie usznej, emitują słabsze pola elektromagnetyczne, ale… ciągle je emitują i to bezpośrednio przy naszej głowie.
 8. Ze względu na niezwykle delikatny charakter tkanek płodu, kobiety w ciąży powinny unikać używania telefonu komórkowego jak ognia.
 9. Powrócić do używania w domach zwykłych telefonów, za słuchawkami z kablem. Jeśli mamy w domu linię telefoniczną, wykupić abonament za grosze i z komórki przekierować rozmowy na telefon stacjonarny, kiedy jesteśmy w domu. Szczególnie niebezpieczne, są telefony bezprzewodowe.
 10. Jak najczęściej przełączać tablet, czytnik, laptop czy telefon komórkowy na tryb samolotowy.
 11. Unikać bezprzewodowych myszek i klawiatur.Screenshot 2017-08-02 00-06-59
 12. Ulubioną „pozycją” niektórych panów jest leżenie na łóżku z laptopem na brzuchu, albo na popularnie zwanych „klejnotach rodzinnych”. Warto się zastanowić i natychmiast z tego zrezygnować. Przynajmniej zakupić specjalną podkładkę ochraniającą. Dotyczy to również kobiet!!
 13. Przejść w domu na internet kablowy. W każdym prawie ruterze można wyłączyć Wi-Fi.
 14. Zainstalować specjalne filtry, które wkłada się do gniazdka.
 15. Unikać popularnych dimmerów jakie czasami instaluje się w domach w celu płynnego regulowania oświetlenia
 16. Zlikwidować całą strukturę Wi-Fi u siebie w domu, w szkołach, przedszkolach  i podobnych miejscach gdzie często i przez długi czas przebywają dzieci.
 17. W przypadku budowy nowego domu, lub generalnego remontu sieć elektryczną zaprojektować tak, żeby np. w sypialni można było wyłączyć lub włączyć zasilanie prądu w całym domu. Na zasilaniu stałym powinny pozostać np. lodówki, zamrażarki, kuchnie gazowe czy elektryczne z zegarkami. W korytarzach czy toaletach zainstalować niewielkiej mocy lampki zasilane z małych akumulatorów, które automatycznie się włączą pod wpływem ruchu, a następnie się wyłączną. Nowoczesne domy tak właśnie projektuje się już w USA.
 18. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest zastosowanie moskitiery nad łóżkiem działającej jak klatka Faradaya. Jest to rozwiązanie bardzo efektywne, ale również drogie. Powinniśmy nasze organizmy chronić za wszelką cenę.  Ze względu na niezwykłą wrażliwość organizmu dziecka na działanie tych fal, uważam, że zastosowanie takiej klatki Faradaya do ochrony dzieci jest rozwiązaniem koniecznym.

Kiedyś uważano, że bezpiecznym poziomem jest taki poziom, który nie wywołuje efektów termicznych. Teraz wiadomo już, że to nieprawda.

Nikt nie określił BEZPIECZNEGO poziomu tego promieniowania dla płodu człowieka. Dlaczego? Bo nie ma takiego poziomu.Screenshot 2017-08-02 00-07-38

Sprawa warta przemyślenia i wdrożenia.

Artykuł napisałam na podstawie wiedzy zaczerpniętej od Jerzego Zięby oraz filmów, których linki podałam.

Jak w inny jeszcze sposób się zabezpieczyć powiem wkrótce.

Pozdrawiam.

Screenshot 2017-08-03 15-42-30

Ten wpis został opublikowany w kategorii ciekawostki i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.